Neler Yapıyoruz

Hizmetlerimiz

01
TASARIM

Proje kapsamında çalışılacak alanın tüm verileri toplanıp mimari ekibimiz eşliğinde görsel ve teknik destek sağlanarak projelendirilir. Tasarım kritikleri müşteriyle beraber yapılıp %100 memnuniyeti sağlamak için gerektiğinde revizeler yapılır.

02
ÜRÜN HAZIRLIĞI

Teknik çizimler doğrultusunda imalathanemizde tasarım ögeleri hazırlanmaya başlar. Uzman kadromuz ve geniş malzeme yelpazemizle müşterinin beğenmiş olduğu tasarım hayata geçirilir.

03
UYGULAMA

Üzerinde çalışılacak olan mekanın mevcuttaki ögeleri korunarak yeni eklenen tasarım unsurlarının mekan içerisinde kurulumuna başlanır. Her şey sorunsuz bir şekilde tamamlanıp müşteriye teslim edilir.

Hakkımızda

Yıldız Çelik Mobilya

Mobilya konusunda 1978 yılından bu yana faaliyet gösteren Yıldız Çelik Tic. ve San. Ltd Şti, sektöründe deneyimli yönetim yapısı ve uzman servis kadrosu ile müşterilerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini tam ve hızlı bir şekilde karşılamaktadır.
Yıldız Çelik, ürünlerini okul ve ofis mobilyaları olmak üzere iki başlıkta toplamış olup okul mobilyalarında projeye özel çalışmalar yapıp, ofis mobilyalarında ise yönetici ve personel masa grupları, dolaplar, depolama ve arşiv üniteleri, bilgisayar masaları, bölücü panel ve demontable duvar sistemleri, çalışma sandalyeleri, koltuk, kanepe ve bekleme birimleri, toplantı masaları, konferans-sinema-konser salonları, hastanelere yönelik çeşitli mobilyalardan oluşan geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.
1993 yılında kurumsal kimliğine kavuşan ve ofis mobilyası sektöründe kendi markası Dekofis ile üretimlerini sürdüren firma, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı başarmıştır.
“Hayatınızda yeni adımlar için ofis yaşamınızı tasarlıyoruz” ilkesiyle günümüzden geleceğe bir iz bırakmak gayesi ile çalışmalarına devam etmektedir.

25
43
Yıllık Deneyimle

Mobilyada Lider

EKİBİMİZ

quote
İletişim

Bilgilerimiz

MODOKO - SHOWROOM

Yukarı Dudullu Mah. Modoko Mobilyacılar Sitesi, 5. CADDE NO:15 , 34775, Dudullu/Ümraniye/İstanbul

0532 412 72 20 / 0216 335 07 50

[email protected]

ÜRETİM ATÖLYEMİZ

İkitelli / İSTANBUL

[email protected]


    REFERANSLARIMIZ